Závodní stravování, rozvoz obědů do firem 

Naše rodinná jídelna dokonale zajistí stravování Vašich zaměstnanců

Personální stravování s naší firmou je kvalitní, zdravé, chutné, pestré a bezpečné. Podávaná jídla potěší oči i chuť. Nabízíme polévky, hlavní jídla, výběrová jídla ve formě minutek, jídla racionální výživy, zeleninové a ovocné saláty. Zaručujeme pestrost nabídky a garantujeme neopakování stejných pokrmů minimálně po dobu tří týdnů.

Pro firemní management jsme schopni zajistit po domluvě snackové a cateringové akce.

Dodáváme tedy do firem personální stravu na bázi rodinného podniku. Nejsme velkokapacitní vývařovna, ani společnost zabývající se velkobjemovým stravováním. Jsme rodinný podnik s odpovídajícím zázemím, dbajícím na kvalitu a hygienu. Dodržujeme systém HACCP.

Zaměřujeme se na rozvoz personální stravy do firem. Zajišťujeme i dovoz většího množství obědů do závodních výdejen a kantýn.Veškeré dovozy zabezpečujeme po předchozí domluvě. Naší snahou je připravovat stravu chutnou, rozmanitou a zdravou z kvalitních surovin šetrným způsobem tak, abychom uspokojili široký okruh strávníků. Nejsme vývařovna a tudíž dbáme na to, abychom používali co nejméně polotovarů a vytvářeli chutnou domácí kuchyni. Součástí denního menu je polévka a čtyři druhy teplých jídel.

Doprava je započtena již v celkové ceně obědu

Pro přesnější informace ohledně možnosti dovozu na Vaši adresu nás prosím kontaktujte ještě před první objednávkou.

S námi neriskujete !

Ve vaší první objednávce máte možnost po předchozí domluvě získat od každého druhu jídla jednu porci zdarma na ochutnání.