Zajíc na pivu – nová, domácí, poctivá restaurace v Plzni 

Zajíc na pivu – nekuřácká restaurace v Plzni s nápaditým stylovým a členitým interiérem. Najdete tu místo na rychlé plzeňské pivo „mokrý loket“, příjemné stolečky na oběd a denní nabídku nebo prostřené stoly na parádní večeři, rodinnou či firemní oslavu nebo zvláštní příležitost.

Chceme dělat dobrou restauraci, řídit ji srdcem a selským rozumem, využít receptů našich babiček a osvědčených pokrmů, které fungují.

Svým interiérem zajisté splní všechna Vaše přání a požadavky, jak si užít dobré jídlo v moderním prostředí s příjemnou společností.

Kuchaři budou tišit a rozmazlovat Vaše chuťové pohárky dobrým a kvalitním jídlem vařeným srdcem, servírky budou hasit Vaši žízeň a lákat Vás na skvělé a lahodné nápoje.

Na jídelním lístku restaurace naleznete jídla k pivu – Zajícovu vepřovku, syrečkový tatarák i marinovanou řepu s kozím sýrem. Z domácího stolu nabídneme vynikající svíčkovou, plněné knedlíky uzenou krkovičkou nebo kuřátko supreme nádivkou. Nebude chybět telecí řízek na másle, konfitovaná krkovice nebo např. pstruží filátka.

Naším velkým favoritem bude, jak jinak, zajíc na pivu s mandlovými kroketami a karamelizovanou mrkvičkou. To zdaleka není všechno, ale na to už si budete muset přijít sami.

Těšíme se na Vás, tak neváhejtem rezervujte si místa a přijďte ochutnat !8.jpg 1.jpg 12.jpg 14.jpg